מאמרים

מאמרים​

Click Here to Edit Your Title

המדריך ליזם המתחיל​

הדרך להצלחה נראית לכאורה מבטיחה ומנצחת, אך כידוע היא מלאה במכשולים ואתגרים הניצבים בדרך. בואו נראה מה על יזם לבדוק טרם הוא יוצא למסע – "הפיכת רעיון למוצר מנצח". מהם השלבים בדרך? ובאיזה כלים עליו להשתמש על מנת למקסם את סיכויי ההצלחה של הרעיון. כיום, נראה כי יש לא מעט רעיונות מבריקים של יזמים מתחילים, אך נראה כי לא כל רעיון הוא בעל פוטנציאל גדול שיכול לקרום עור וגידים ולהתפתח למיזם שישנה את פני התעשייה. אך מה באמת יכול לקרב אתכם בדרך להצלחה המסחררת, וכיצד הדבר עובד בעולם הדרשני של המשקיעים הפוטנציאליים?

Click Here to Edit Your Title

שלבי ייצור ובניית אב טיפוס

בעולם בו הטכנולוגיה הולכת ומתפתחת בקצב מסחרר, נראה כי יש לא מעט המצאות גאוניות של יזמים, אשר מעוניינים להביא לתעשיות שונות טכנולוגיה מנצחת וחדשנית שתשנה את פני התעשייה בארץ ובעולם. אולם, על מנת להצליח בעולם הטכנולוגי, ישנם שלבים בסיסיים אותם יש לעבור בסבלנות רבה עד לקבלת מוצר מדף מושלם. השלב הקריטי אותו יש לעבור בדרך להצלחה המסחררת הוא – בניית אב טיפוס שהוא זה שיוציא את הפרויקט שלכם מנייר לידי מוצר אמיתי. זהו למעשה שלב "הלידה" של המוצר.

Click Here to Edit Your Title

פיתוח מרעיון ועד מוצר מוגמר ועל שלבים בדרך

עולם היזמות והפטנטים הולך ומתפתח בקצב מסחרר ונראה כי דבר לא יעצור אותו בקרוב. למעשה, עולם זה מאופיין בתחרות רבה בין שלל יזמים אשר מעוניינים להמציא את "הדבר הבא" שישבור את השוק ויעשה לתעשיות רבות ולאנשים פרטיים את החיים הרבה יותר קלים ופשוטים, על ידי פיתוח של טכנולוגיה חדשה ומסקרנת. כיום, האפשרויות הטכנולוגיות הולכות ומתרחבות וקהל הצרכנים הדורשני מביא למצב שבו גם כאשר יש ליזם רעיון טוב למוצר מנצח ומוביל, עליו ללטש אותו ולדעת כיצד לנהל את תהליך הפיכתו מרעיון יצירתי למוצר מוגמר.

Click Here to Edit Your Title

UTILITY MODELS

 

The option exists to file an intellectual property application termed a "utility model", in approximately 70 countries. A utility model is typically filed for a device or article (such as a tool, an instrument, a toy, etc.) and not for manufacturing .processes or software

יאיר טק - פיתוח, תכנון, רכש, ייצור
facebook