איך להפוך רעיון למוצר ​​?

הופכים רעיון למוצר ​

 

  

מרעיון למוצר - איך רעיון הופך למוצר מצליח?

התחרות בעולם הפטנטים והיזמות היא רבה מאוד. התרחבות מבחינת האפשרויות הטכנולוגיות החדשות במקביל לדרישה הולכת וגוברת של צרכנים גרמו לכך שגם כשנהגה רעיון מצוין למוצר, עדיין קיים צורך בליטוש הרעיון ובניהול תהליך של הפיכת הרעיון למוצר אמיתי ברמת מקצועיות גבוהה מאוד. ביאיר טק פועל צוות מקצועי ביותר של מהנדסים ויועצים מנוסים. אנו נותנים לכם פתרון לפיתוח פטנטים, הכנת תיקי מוצר ובניית אבי טיפוס של מוצרים חדשים.

מה שמייחד את יאיר טק נובע מהגישה המקצועית בה נוקט המשרד במסגרת הליך פיתוח פטנטים החל משלבי הרעיון המוקדמים וכלה בהוצאתו לפועל כמוצר ממשי. אצלנו תוכלו ליהנות מעבודה מהירה יחסית תוך כדי הקפדה על כללי התוכן המקובלים ושמירה במקביל על מחירים הוגנים בהתאם לצרכיו האישיים והמשתנים של היזם הפרטי. בשורות הבאות מידע מפורט אודות השלבים העיקריים במסגרת פיתוח פטנט. ניתוח ואפיון הוא השלב הראשון וכולל בדיקה מעמיקה של תנאי השוק, קהל היעד, מוצרים מתחרים לרבות יתרונות וחסרונות.

פיתוח קונספט ותכנון לפרטים

בשלב השני בתהליך צריך לייצר כמה אופציות אפשריות לפיתוח כנגזרת של כל האינפורמציה שאספנו בשלב הראשון. יכול להיות שבשלב זה יעלו כמה אפשרויות למימוש הרעיון, השונות אחת מן השנייה בעיצוב, בחומרים, בממשק המשתמש ובטכנולוגיה. על מנת לבחון מחדש את היתרונות והחסרונות של כל אפשרות פיתוח - יש לייצר דוגמה ראשונית לכל אחת מהאפשרויות. לאחר בחירת הקונספט המתאים לפיתוח - צריך לבצע תכנון הנדסי מפורט ומדויק למוצר תוך התמקדות בפן העיצובי, בממשק המשתמש, בטכנולוגיה, בחומרים, בגודל, ובמכניקה.

בניית אבטיפוס

על מנת להפוך את המוצר למוחשי - צריך לבנות אב טיפוס. ביאיר טק מבצעים מספר בדיקות פנימיות לכל אבטיפוס המיוצר על ידינו ומעבירים אותו ללקוח רק לאחר בדיקות יסודיות אלו. כדי לאפשר ללקוח ליהנות ממחירים מוזלים החברה מפעילה in-house וציוד הלחמה ובדיקת PCB. 

ייצורי

השלב האחרון בתהליך הוא שלב הייצור. שלב זה כולל בי הכולל ראשית בניית תבניות מוצר, הכנה והתאמת פס הייצור לשלבי בניית המוצר. לשם כך יש לבנות תיק ייצור הכולל קבצי תלת מימד של המוצר הסופי, שרטוט המוצר וחלקיו לרבות הוראות ייצור, מפרט עם כל החלקים המרכיבים את המוצר-BOM והסדר בו יש להרכיב את חלקי המוצר עד לקבלת מוצר מוגמר. אנו  מקפידים על מתודולוגיה סדורה במסגרת פיתוח מוצרים הכוללת כמה שלבי תוכן מרכזיים עד לבניית אב טיפוס סופי והכנת תיק מוצר. החברה מעניקה ליווי ותמיכה לאורך כל תהליכי הייצור ובעבודה מול מפעלים בסין, בישראל ובכל אזור שהוא אשר נמצא מתאים לייצור חלקי המוצר. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יאיר טק - פיתוח, תכנון, רכש, ייצור
facebook